Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kuchař/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27271900753 | aktuálnost: 20.06.2024

Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s.

Kuchař/ka

Upřesňující informace

Náplň práce: samostatná příprava a úprava jídel studené a teplé kuchyně.
Požadujeme: samostatnost, pečlivost, spolehlivost. Praxe a vyučení v oboru výhodou.
Nabízíme: týden dovolené navíc, slevu na firemní výrobky, závodní stravování, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, benefitní příspěvek na volnočasové aktivity, zvýhodněné mobilní tarify (i pro rodinné příslušníky).
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 702035560 nebo e-mailem info@divadelnirestaurace-rakovnik.cz

Směnný provoz: Turnusové služby

Mzda: 34 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Sekyře 2377, Rakovník, 26901

Region: Středočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy