Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Kuchař/ka

referenční číslo: 6130cb05edfa8826bc21b019 | aktuálnost: 20.05.2024

Quality Hotel Ostrava City****

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Quality Hotel Ostrava City, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, hledáme vhodné kandidáty na pozici kuchař/ka na plný úvazek. Směny krátký a dlouhý týden.

Kuchař/ka

Náplň práce:

- příprava snídaní, obědů, večeří

- příprava pokrmů české i zahraniční kuchyně pro nejrůznější akce konané v hotelu i mimo něj

 

 

 

 

Požadujeme:

- vyučení v oboru s praxí min. 5let
- znalost české i zahraniční kuchyně
- kreativitu, pracovitost, loajalitu
- spolehlivost a vysoké pracovní nasazení

Nabízíme:

- pracovní stabilitu
- zázemí prosperující společnosti
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, dotovaná karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění)

Ostatní sdělení:

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Místo pracoviště: Hornopolní 3313/42, Moravská Ostrava a Přívoz, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Vzdělávací kurzy, školení

Vhodné pro: Absolventy