Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Krupiéři pro živou hru

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29088860715 | aktuálnost: 28.04.2024

SYNOT TIP, a.s.

Upřesňující informace

Náplň práce: registrace hráčů, zajištění provozu pokladny, sledování chodu herny, poskytování informací hostům, příprava teplých i studených nápojů
Požadujeme: pozitivní a zodpovědný přístup k práci, zkušenosti na obdobné pozici výhodou, komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, profesionální vystupování
Nabízíme: zázemí prosperující společnosti, odpovídající finanční ohodnocení, 23 dnů dovolené, zvýhodněné pobyty v rekreačních objektech skupiny Synot, Multisport karta, Gastropass.

Životopisy zasílejte na mail - katarina.palkova@synottip.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: náměstí Práce 1099/1, Zlín, 76001

Region: Zlínský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Cizince