Typ nabídky

Minimální mzda

Kreslič ve výrobní společnosti - absolvent

referenční číslo: 8322 | aktuálnost: 26.10.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste absolventem s technickým vzděláním? Hledáte své první zaměstnání nebo máte kratší praxi v kontrukci?

Pak tu máme skvělou příležitost pro vás!

Náplň práce

  • Tvorba 3D modelů
  • Převádění 3D modelů do 2D
  • Návrhy pro zlepšení stávajících produktů
  • Spoluúčast na sestavení prototypů
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ technického zaměření
  • Zkušenosti jako konstruktér/elektrokonstruktér výhodou
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Znalost jakéhokoli 3D konstrukčního programu
  • Pečlivost a flexibilitu

Nabízíme

  • Finanční benefity a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost dalšího profesního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dovolenou navíc
  • Dotované stravování ve firemní kantýně
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství