Typ nabídky

Minimální mzda

Kreslič / konstruktér - junior, 40 - 50 000 Kč + home office

referenční číslo: 660be2dc4509426ef4045432 | aktuálnost: 27.04.2024

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:

Naším klientem je stabilní výrobní společnost z oblasti kovovýroby a nábytkářské výroby. V rámci růstu společnosti hledáme vhodné kandidáty/ky na pozici kresličů / konstruktérů.

Aktivně hledáte zaměstnání, nebo zvažujete jeho změnu?

Nabízíme Vám zajímavou práci s profesním růstem a s částečným home-office.

Kromě zajímavého mzdového ohodnocení nabízíme především stabilní práci ve velmi dobrém pracovním týmu, a možnost zajímavého profesního a odborného růstu v rámci stabilní a rostoucí společnosti na Dolnobřežansku (Praha - západ).

U této pracovní pozice je chuť učit se důležitější, než délka Vaší dosavadní praxe.

Rádi tedy uvítáme i kandidáty / kandidátky s kratší praxí, aktivní absolventy apod.

Pracovní pozice je svým charakterem vhodná jak pro juniorní kandidáty, tak ale i pro zkušené kandidáty s praxí.

Zareagujte, rádi si i s Vámi o možnosti práce popovídáme.

Náplň práce:

- tvorba a přepracování 2D a 3D CAD modelů vč. výkresové dokumentace

- vytváření jednoduchých pomocných šablon a přípravků pro výrobu

- kontrola shody s výrobní dokumentací

Uvítáme:

- SOU / SŠ vzdělání technického směru

- praxi na obdobné pozici - výhodou, ne podmínkou

- základní znalost a zkušenosti s prací v 3D CAD systémech

- znalost čtení technických výkresů

- znalost mechanických principů, obecné znalosti funkčnosti strojů a zařízení (výhodou)

- samostatnost, pracovitost, flexibilita, odpovědnost

připravenost a chuť učit se

- znalost práce na PC - Windows, Office

- nástup možný ihned, nebo dle dohody

Nabízíme:

trvalý pracovní poměr na dobu neurčitou ve společnosti na Dolnobřežansku - Praha - západ

- velmi dobrý a přátelský tým kolegů a nadřízených

aktivní zaškolení - proběhne na pobočce společnosti na Jílovsku (Praha - západ)

- mzdové ohodnocení 40 - 50 000 Kč (dle zkušeností a praxe) + další růst mzdy po zapracování

klouzavou pracovní dobu dle dohody

stravenky 99 Kč/den (SODEXO karta)

- možnost částečného home-office (dle interních pravidel společnosti)

možnost reálného profesního a osobního růstu

Váš životopis, prosíme, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Poučení o účelu zpracování osobních údajů (informační povinnost):

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude personální agentura MIKUPEX TRADE s.r.o., IČO 03472108, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům personální agentury a dále oprávněným zaměstnancům zaměstnavatele, pro kterého je daná pracovní pozice obsazována (více informací zde).

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení