Typ nabídky

Minimální mzda

Kormidelník v materiálovém toku - dovoz/vývoz

referenční číslo: 41159 | aktuálnost: 06.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již praxi v logistice a tento tok materiálu Vás baví? Jste komunikativní a Vaší doménou je skvělá organizace a pořádek? Naplňuje Vás flexibilní přelévání zboží pomocí dopravních možností a angličtina Vám nechybí? Pak se mi představte v životopise a staňte se specialistou na logistiku u nás.

Náplň práce

  • Sledování zásilek v lodní, pozemní i letecké dopravě
  • Komunikace napříč odd. společnosti, s externími dodavateli přepravních služeb i celním odd.
  • Zaštítí správnost a kontrolu podkladů potřebných k exportu i importu zásilek
  • Evidence přímého i nepřímého materiálu
  • Správa a evidence všech dat a dokladů s interním systému
  • Vyřizování reklamací

Požadujeme

  • ŠS/SOU - obor nerozhoduje
  • Prokazatelná praxe na podobné pozici v logistice
  • Znalost práce na PC - balíček MS Office, SAP
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem
  • Organizační, analytické a komunikační schopnosti
  • Pečlivý a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • Nástupní plat od 30 000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Možnost občasné práce z domu
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika