Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor v logistice

referenční číslo: 51967 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti v Kadani hledáme vhodnou kandidátku/a na pozici Koordinátora v logistice.
plánování a koordinace všech dovozů a vývozů dle požadavků zákazníka zajištění dodacích termínů, komunikace s obchodními zástupci komunikace s dopravci, tvorba a kontrola všech dokumentů vývozů (celnice aj.) komunikace s výrobou, práce v plánovacím systému, kontrola faktur atd. denní komunikace v anglickém jazyce

Požadujeme

ideálně SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru zkušenosti v logistice (doprava, export, komunikace s dopravci) komunikace v AJ - psaná i mluvená forma znalost práce v MS Office

Nabízíme

Dovolená 5 týdnů Firemní akce Flexibilní začátek/konec pracovní doby Mobilní telefon, Notebook Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní/životní připojištění Stravenky/příspěvek na stravování Vzdělávací kurzy (kurzy anglického jazyka), školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Doprava, logistika