Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor týmu obchodních zástupců

referenční číslo: 52722 | aktuálnost: 04.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici Koordinátor týmu obchodních zástupců, který dostane na starost své portfolio zákazníků, ale také se bude starat o svůj tým obchodních zástupců.
Budování dlouhodobého vztahu se zákazníkem Motivovat tým obchodních zástupců k dalšímu rozvoji jejich podnikání Rozvíjet obchodní zástupce ve svěřeném týmu Aktivně se podílet se na hledání nových způsobů jak oslovit klienty Spolupracovat na náboru, výběru a zaškolení obchodních zástupců v rámci vlastního týmu Pečovat o vlastní portfolio zákazníků, které Vám bude přiděleno Pravidelně reportovat výsledky svého týmu a na základě výkonnostních ukazatelů vyhledávat příležitosti ke zlepšení Budovat dobré jméno společnosti v souladu s Etickým kodexem, pravidly a hodnotami společnosti

Požadujeme

SŠ vzdělání s maturitou (nutností) Zkušenosti s obchodí činností Zkušenosti s koordinací a rozvoje týmu (výhodou) Základní PC dovednosti (excel - jednoduché reporty, práce s interními aplikacemi) Řidičský průkaz (aktivní řidič, vlastnit automobil) Certifikace ČNB (spotřebitelský úvěr) výhodou Schopnost organizovat efektivně svůj čas a čas svého týmu

Nabízíme

Typ spolupráce - Smlouva o obchodním zastoupení Finanční ohodnocení (provize z vlastního portfolia: 30 000 - 45 000 Kč měsíčně)
a odměna za koordinaci týmu 16 500 - 22 500 Kč) Firemní telefon, který lze použít i pro soukromé účely Firemní tablet Příspěvek na pohonné hmoty (1 400 - 2 220 kč) Systém vzdělávání Flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup