Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor TPM

referenční číslo: 49116 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY – získáš zajímavou práci ve výrobní společnosti :)
- Odpovědnost za řízení údržby strojů a jejich provozuschopnost, kontrola technického stavu strojů, způsobilosti a vybavenosti, odstraňování nedostatků za účelem zajištění plynulé výroby
- Zajištění náhradních dílů
- Spolupráce s externími firmami při zajištění oprav
- Evidence náhradních dílů, oprav a kontrol v systému SAP PM
- Vedení a údržba systému PROFYLAX
- Vedení týmu preventivní údržby
- Koordinace preventivní údržby
- Zastupování vedoucího údržby v době nepřítomnosti

Požadujeme

- Vysoká škola strojního směru/elektro – vítáme zkušenosti, ale zaškolíme i šikovného absolventa - Vítáme znalost SAP (ideálně modulu PM) - AJ středně pokročilá
- Znalost technické dokumentace

Nabízíme

- Penzijní a životní připojištění
- Týden dovolené navíc
- Dotované závodní stravování
- Ostatní benefity společnosti - program Zdravá firma, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění apod.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl