Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor projektů - automotive

referenční číslo: 13838 | aktuálnost: 17.04.2019

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jsi VŠ, obor Elektro, IT nebo Automobilová doprava? Chceš pracovat na zajímavých projektech ve vývoji zcela nových funkcí v automobilu? Jsi komunikativní, flexibilní, ovládáš anglický nebo německý jazyk a jsi technicky zdatný? Flexibilní pracovní doba, moderní pracovní prostředí a zajímavá práce je to, co hledáš?

Pak mi zašli svůj životopis a rozjeď svoji kariéru v mezinárodní společnosti, která nyní do svého týmu hledá KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za svěřenou oblast SW
  • Příprava a zadání testování vyvinuté funkce
  • Spolupráce se zákazníkem
  • Analýza chyb
  • Komunikace s dodavateli (i v cizím jazyce)
  • Podávání reportů vedoucímu pracovníkovi

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oblasti Elektroniky, IT nebo Automotive
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Nadšení pro automobily
  • Orientaci ve funkcích, které moderní automobily nabízí
  • Samostatnost, týmového ducha, komunikativnost

Nabízíme

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Vzdělávací systém
  • Cafeterie apod.
  • Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Region: Praha, Středočeský kraj, Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, IT - vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, Technika, elektrotechnika