Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor objednávek

referenční číslo: 53637 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do stabilní společnosti, která se zabývá výrobou a prodejem domácích spotřebičů hledáme nového kolegu, který se bude starat o firemní zákazníky a obchodníky a nezbytnou administrativu. Pokud jste administrativní typ a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis. Místo výkonu: Brno - střed
komunikace se zákazníky a obchodníky správa objednávek v SAP administrativní práce administrativní zajištění podkladů pro výběrové řízení komunikace s kolegy v kanceláři i z jiných zemí v regionu CEE koordinace logistiky a dopravy zboží k zákazníkovi

Požadujeme

angličtina na úrovni alespoň B2 (pro písemnou i mluvenou komunikaci) uživatelská znalost MS Office komunikační dovednosti, příjemné vystupování pečlivost a zodpovědnost práce na podobné pozici výhodou znalost systému SAP výhodou

Nabízíme

práce na hlavní pracovní poměr dovolená navíc stravenky flexibilní pracovní doma možnost home office
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ostatní