Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor obchodních projektů - od 42.000kč+benefity

referenční číslo: 55195 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti z výrobní firmy s prací na vlastních projektech a jste políben obchodním duchem? Vyžíváte se v řádu, evidenci a organizační schopnost je Vaší doménou? Zvládáte vykomunikovat veškeré potřeby a tlumočit požadavky v anglickém jazyce? Máme pro Vás místo! Představte se mi v životopise a staňte se podporou obchodního oddělení právě u nás!

Náplň práce

  • Stanete se klíčovou podporou našich obchodníků
  • Budete řídit i své projekty od A do Z
  • Koordinujete a podporujete projekty s důrazem na dosahování stanovených cílů a spokojenosti zákazníka
  • Zaštítíte kompletní administrativu a evidenci - jedná se o přípravu smluv, návrhy nabídek, cenové kalkulace, finální fakturace, plánování schůzek i předávání hotových projektů
  • Zajišťujete aktivní komunikaci se zákazníkem včetně zpětné vazby a zjišťování potřeb
  • Flexibilně reagujete na změny a provádíte veškeré aktualizace v interním systému
  • Spolupracujete s kolegy napříč společností a podáváte report přímému nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ - bez zaměření
  • Zkušenosti s vedením vlastních projektů
  • Praxe z výrobní firmy na obchodním odd. nebo referenční činnosti
  • AJ na velmi dobré úrovni - denní komunikace a korespondence, tlumočnická asistence
  • PC - MS Office na pokročilé úrovni, interní systémy
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič - občasné schůzky
  • Velmi dobré komunikativní, organizační, analytické, argumentační schopnosti
  • Ochotu dále se učit a zdokonalovat

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 42.000KČ/dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného Homeoffice
  • Občerstvení na pracovišti
  • 25. dnů dovolené + Sick days
  • Prémie
  • Kvartální odměny
  • 13. plat
  • Možnost využití služebního vozu
  • Příplatky a příspěvky
  • Propracovaný benefitní program
  • Interní vzdělávání
  • Možnost profesního a finančního růstu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu: Okr. Zlín

Mzda: 42 000 - 63 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Strojírenství