Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Koordinátor logistiky v mezinárodní společnosti

referenční číslo: 53937 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která se vyznačuje přátelskou a neformální kulturou, zabývající se dodávkou obalových materiálů a balicích zařízení, která si váží svých zaměstnanců? Hledáme parťáka/parťačku, který bude řídit velké logistické projekty zakázkové výroby pro klíčové zákazníky. Využíváme kamionovou přepravu. Kanceláře máme v Nupakách (Říčany u Prahy). Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zkušenosti s řízením logistiky směrem k zákazníkovi a mluví plynule anglicky. Odměnou vám kromě mzdového ohodnocení bude roční bonus, 25 dní volna, 2x sick day, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou.
řízení velkých logistických projektů zakázkové výroby pro klíčové zákazníky plánování a organizování přepravy obalových materiálů k zákazníkovi (dopravce již máme nasmlouvané) koordinace a sledování pohybu produktů od výrobce až po doručení k zákazníkovi komunikace s výrobci a dopravci ohledně časových plánů a požadavků na přepravu řízení skladových zásob a optimalizace skladování produktů nákup materiálu na sklad na denní bázi komunikace se zahraničními dodavateli a pobočkami společnosti zajišťování administrativních podkladů k přepravě evidence a správa zasmluvněných strojů v nájmu

Požadujeme

zkušenosti s řízením velkoobjemové logistiky směrem k zákazníkovi komunikativní znalost angličtiny (e-mailová i telefonická komunikace se zahraničními dodavateli a kolegy)

Nabízíme

mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností 13. plat 25 dní dovolené 2 sick days flexibilní pracovní doba příspěvky na stravování v podobě karty Edenred příspěvky na Multisport kartu příspěvky na jazykové kurzy každý týden firemní snídaně kanceláře v Nupakách velmi přátelská a uvolněná atmosféra na pracovišti smlouva na HPP nástup možný ihned či dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika