Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor/ka ve skladu- i bez praxe, prémie #RTNJb

referenční číslo: 65faad9639954a446b26e96d | aktuálnost: 19.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáš stabilní zaměstnání, kde skloubíš kancelářskou a manuální práci? Jsi samostatný/á, organizačně zdatný/á s alespoň menší praxí ve skladu a hledáš práci bez nočních? V tom případě je ti tato nabídka ušitá přímo na míru. Do fajn týmu ve skladu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucí příjmu a výdeje zboží.
Náplň práce:
- koordinace pracovníků ve skladu (5 - 10 zaměstnanců)
- zodpovědnost za vykládku a nakládku zboží
- zodpovědnost za vykrytí skladu, objednávání zboží

Požadujeme

- Ochotu pracovat ve 2 směnném provozu (6-14, 12-20; +1x za 6 týdnů sobota dopoledne)
- Alespoň 1 rok praxe ve skladu či na obdobné pozici
- Schopnost vést tým
- Samostatnost, spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

- Prémie
- Sick days
- Občerstvení na pracovišti
- Pravidelné navyšování mezd
- Práci ve stabilní nadnárodní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí v malém přátelském týmu

Mzda: 35 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Administrativa, Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita