Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor BOZP a PO, super mzda, pružná prac. doba #3FqRI

referenční číslo: 65e9d8fbd2e3b0da9f01205b | aktuálnost: 07.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Hledáte zajímavou a samostatnou práci v oblasti řízení BOZP a PO v přátelském prostředí výrobní společnosti s pružnou prac. dobou? Pak nás neváhejte kontaktovat, do fajn týmu hledáme specialistu BOZP a PO se zkušeností z obdobné pozice.
Náplň práce:
• Vyhledávání, analyzování a řešení rizik
• Vyhodnocování úrazovosti, návrhy řešení, reporting
• Zodpovědnost za školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO
• zajištění správy budovy, zejména pravidelných servisů, oprav a údržby budov, zařízení a technologií
• efektivní plánování nákladů
• komunikace s orgány státní správy, servisními firmami, dodavateli, apod.

Požadujeme

• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• znalost MS Office
• zkušenost na obdobné pozici

Nabízíme

• pružnou pracovní dobu
• týden dovolené navíc
• dotované závodní stravování přímo ve firmě, výběr ze 6 jídel, snídaně, svačiny
• dotovanou cenu kávy a nápojů
• Multisport kartu
• příspěvek v programu Benefit Plus
• příspěvek na penzijní spoření
• výhodné telefonní tarify
• bezplatné jazykové kurzy pro zaměstnance v místě pracoviště
• možnost očkování
• klidné, čisté a příjemné pracovní prostředí
• nástup ihned, případně dle dohody

Mzda: 50 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita