Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant technologie inteligentních domů / absolventi vítání

referenční číslo: 41085 | aktuálnost: 03.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mladý tým přijme do svých řad nadšence pro technologie chytrých domů a domácností. Hledáme motivovaného kandidáta, který se domluví anglicky nejen ke zvládnutí zaučení v zahraničí, ale i pro další osobní i kariérní posun.
Návrhy a plánování možných zlepšení a řešení funkcí elektroinstalací s elektrikáři  Technická podpora zákazníkům i firemním partnerům  Obchodní podpora i odborná školení pro partnery Kontrola kvality instalací při recertifikaci elektroinstalačních firem

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání elektro směru - nadšené absolventy rádi zaučíme Zájem o moderní technologie a IT Vášeň pro inovace v oblasti elektroinstalací Komunikační schopnosti a obchodní ducha Znalost angličtiny min. B1 s ochotou se vylepšovat Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou

Nabízíme

Zázemí moderní společnosti rodinného typu s nadšeným týmem změnit svět Špičkové znalosti a zkušenosti v oboru Odborné zaškolení a následné možnosti růstu Zajímavé mzdové ohodnocení  Zaučení v zahraničí 5 týdnů dovolené Team buildingové akce Slevy na vlastní produkty
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, IT - prodej a služby, Obchod, prodej, nákup, Stavebnictví, projekce, architektura