Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant pro zavádění nového firemního systému | až 60 tisíc

referenční číslo: 54760 | aktuálnost: 15.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho přátelského týmu hledáme nového kolegu (či kolegyni) na pozici konzultanta pro zavádění nového firemního systému. Nový kolega bude mít za úkol vyškolit uživatele, aby uměli efektivně pracovat s novým informačním systémem. Pracovali jste někdy s jakýmkoliv ekonomickým či mzdovým programem? Umíte informace vstřebat i předat? Pak jste náš člověk a rádi se s vámi potkáme. Nabízíme skvěle placenou pozici a pohodu v týmu.
Budete školit uživatele firemního systému do práce s ním Trpělivost a komunikativnost je vaše druhé jméno Když bude třeba, budete spolupracovat s IT specialistou (netřeba rozumět IT)

Požadujeme

VOŠ/VŠ Zkušenosti s nějakým firemním systémem Komunikativnost, schopnost předávat informace Ekonomické či účetní povědomí je velký bonus

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc (dle zkušeností) Pružná pracovní doba Příspěvky na stravování Příspěvky na penzijní spoření Možnost auta pro soukromé účely Práci v přátelském týmu Velmi důkladné zaškolení a podpora
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Personalistika, HR