Typ nabídky

Minimální mzda

Konzultant, pracoviště Prostějov

referenční číslo: SV/USP | aktuálnost: 24.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Softwarová společnost, která působí již přes 20 let a vyvíjí softwarové produkty pro zahraniční zákazníky.

Náplň práce

Náplň práce:

  • Kompletní řešení zákaznických projektů
  • Komunikace se zákazníky
  • Cestování po západní Evropě, především Německu

Požadujeme

Požadujeme:

  • Schopnost naslouchat ostatním a analyzovat jejich požadavky
  • Komunikaci s okolím v angličtině
  • Orientaci v IT a alespoň základní znalost programování
  • ŘP sk. B

Nabízíme

Nabízíme:

  • Práci v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
  • Množství firemních benefitů (až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“)
  • Dobré platové podmínky

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Profese: IT konzultant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Minimální požadované vzdělání: Maturita