Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor svárů na jednu směnu (32-42.000 KČ)

referenční číslo: 38351 | aktuálnost: 23.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chtěli byste pracovat v mezinárodní strojírenské firmě? Chcete se profesně a odborně zdokonalit a stát se součástí úspěšné výrobní firmy?
Zašlete nám svůj životopis a vstupte do našeho týmu!

Strojírenská firma hledá kolegu/kolegyni na pozici:

KONTROLOR SVÁRŮ NA JEDNU SMĚNU (32-42.000 KČ)

Náplň práce

  • Kontrola svárů pomocí ultrazvuku
  • Dozor a kontrola ve výrobním procesu
  • Přeměřování jednotlivých dílů u mezioperačního a výstupního měření
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Evidování a správa protokolů

Požadujeme

  • Vzdělání v oblasti strojírenství
  • Praxi v kontrolní činnosti
  • Zkušenosti s vizuální kontrolou kvality svarů výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Práci na HPP na jednu směnu
  • Týden dovolené navíc
  • Roční a stravovací příspěvky
  • Příspěvky na dopravu
  • Možnost profesního růstu
  • Možnost využívat firemního ubytování
  • Lokalitu: Plzeň

Mzda: 32 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti