Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality v Boru u Tachova

referenční číslo: 52860 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nenáročná kontrola kvality (zraková, hmatová) Oprava vad podle pracovních pokynů Dokumentace výsledků podle platné normy kvality Používání přenosné jednotky PDA k zaznamenávání údajů Třísměnný provoz

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti kvality, logistiky nebo výroby výhodou Dobrý zrak nutností Povinnost používání osobních ochranných prostředků (obuv, vesta,...)

Nabízíme

Dlouhodobou stabilní brigádu (dohoda o pracovní činnosti) Nenáročnou manuální práci Příspěvek na dopravu do zaměstnání Plně hrazené ubytování v rodinném domě Příspěvek na stravování 66 Kč/odprac.směnu Třísměnný provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek