Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor kvality elektro (1 směna)

referenční číslo: 53803 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste absolventem elektrotechnické školy a rád/a byste pracoval/a pro společnost, jejíž produkty potřebuje téměř každý? Nebo jste zkušený kontrolor kvality a hledáte nové pracovní uplatnění? Dejte nám o sobě vědět :)
Kontrola kvality elektro dílů - vstupní, mezioperační a výstupní kontrola Zpracování příslušné dokumentace, případně příprava pro reklamace Práce v menším týmu kolegů (3 lidé) Občasné jednodenní výjezdy na ostatní pobočky v rámci ČR Spolupráce s ostatními odděleními ve výrobě

Požadujeme

Elektro vzdělání + vyhláška 50 par. min 5 Řp. Sk. B (občasné služební cesty) Znalost technické dokumentace Pozice je vhodná i pro čerstvé absolventy

Nabízíme

Perspektivu v úspěšné a stabilní společnosti Odborný a profesní růst Týden dovolené navíc Závodní stavování Vzdělávací a jazykové kurzy Sick days Příspěvek na Multisport kartu Zvýhodněné volání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika