Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor kvality - do nového projektu

referenční číslo: 54539 | aktuálnost: 29.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám pečlivého a zodpovědného kontrolora kvality do výrobní společnosti. Vaším úkolem bude zajišťovat vysoké standardy našich produktů. Hledám kandidáta se smyslem pro detail a schopností řešit problémy. Místo výkonu práce v Ústí nad Labem.
práce s měřidly vstupní kontrola materiálů a polotovarů pohledová kontrola dílů výstupní kontrola dílů provádění záznamů z kontrol, tvorba protokolů spolupráce na řešení interních neshod a reklamací a podpora nastavování opatření ke zlepšování

Požadujeme

dokončené středoškolské vzdělání, ideálně ve strojírenském oboru zkušenost se svařovanými konstrukcemi a obráběním praxe v oblasti kontroly a měření čtení a orientace v technické výkresové dokumentaci základní povědomí o ISO 9001 - výhodou

Nabízíme

zaškolení a další vzdělávání v oblasti kontroly kvality a svařovacích technologií různorodá a zajímavá práce roční bonus až 50 % z hrubé měsíční mzdy příspěvek na stravování příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění 26 dní dovolené zázemí silné mezinárodní společnost odměna za věrnost a životní jubilea jazykové kurzy zvýhodněné mobilní tarify
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079