Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality

referenční číslo: 23325 | aktuálnost: 25.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Neunikne vám žádný nedostatek, orientace ve výkresové dokumentaci vám nedělá problém a umíte pracovat s měřidly? Pak hledáme právě vás!

Zašlete svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici KONTROLOR KVALITY!

Náplň práce

  • kontrola vyrobeného kusu v různých fázích výroby
  • práce s výkresovou dokumentací
  • zpracování administrativy
  • spolupráce s dalšími pracovníky ve výrobě

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • nutná orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost práce s měřidly
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • 13. plat
  • příspěvek na dopravu
  • dotované stravování
  • 25 dní dovolené
  • možnost dalšího růstu
  • stabilitu nadnárodní společnosti
  • a mnoho dalšího!
  • Místo výkonu práce: vhodné pro uchazeče z Přerova, Hranic, Nového Jičína, Oder, Valašského Meziříčí a okolí!

Region: Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti