Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor kvality, !130Kč/hod! + ubytovací příspěvek pro muže i ženy (LUN.)

referenční číslo: LUN. | aktuálnost: 24.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

V případě zájmu neváhejte zavolat na 734 231 219 nebo rovnou zašlete svůj životopis na email olomouc@e-pragma.cz

Těšíme se na Vás!

Lucie Nová

Náplň práce

práce v automobilovém průmyslu

starost o svěřený úsek na pracovišti

12-ti hodinové směny (denní/noční), krátký/dlouhý týden

Požadujeme

zodpovědný a spolehlivý přístup k práci

dobrý sluch

vyučení

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení

až 130Kč/hod - záleží jen a pouze na Vaší ochotě pracovat

pravidelný výplatní termín

možnost čerpání týdenních záloh

po odpracovní 180h/měs. 500,- na ruku jako odměna

zajištění a příspěvek na ubytování

stabilní a fungující firma

Místo pracoviště: Prostějov,

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Česká republika

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě, kontrolor ve strojírenství, operátor výrobního bloku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity