Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrolor / Kvalitář (-kmp-)

referenční číslo: 0A5D0F2E | aktuálnost: 02.05.2017

FONTES H, spol. s r.o.

Služby společnosti Fontes H zahrnují vzdělávání a osobní rozvoj lidí, zprostředkování zaměstnání, poradenství v oblasti rozvoje firem a anketní centrum. Již od r. 1996 pracujeme pro široký okruh firem a institucí, které se liší jak obory činnosti či podnikání, tak velikostí. Jsme hrdí na to, že naše spolupráce je zpravidla dlouhodobá. Naším heslem je: „Pomáháme lidem růst“.

Náplň práce

- kontrola vyrobených dílů a výsledných produktů dle výkresové dokumentace
- správná volba měřidla, nástrojů a ostatních pomůcek při práci
- vizuální kusová kontrola a rozměrová kontrola dílů
- kompletní odpovědnost za kontrolované díly
- evidence o provedených kontrolách
- dohled nad správou technické dokumentace
- kooperace při řízení neshodných dílů a výrobků
- 3 směnný provoz

Požadujeme

- znalosti na úrovni SOU/SŠ technického směru (zámečník a příbuzné obory výhodou)
- velmi dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- základy práce na PC – MS Office
- úspěšná praxe ve strojírenství vítána
- technické myšlení
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost
- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

- práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- nadstandardní finanční ohodnocení
- odborné vzdělávání v daném oboru
- možnost kariérního růstu
- zaškolení na danou pozici
- podporu technologa
- příspěvek na stravování / stravenky

Místo pracoviště: okr. Pelhřimov

Region: Kraj Vysočina

Obor: Kvalita, kontrola jakosti

Profese: kvalitář

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy