Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor/ka kvality (33 - 38.000 KČ)

referenční číslo: 48483 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený/á kontrolor nebo šikovný absolvent s technických vzděláním, který rozumí výkresové dokumentaci? Hledáte stabilní práci a zaměstnavatele, který si váží svých zaměstnanců? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Stabilní společnost se sídlem nedaleko Prahy přijme kolegu/kolegyni na pozici KONTROLOR/KA KVALITY (33 - 38.000 KČ)

Náplň práce

  • Provádění inspekcí a testů výrobků dle přesných specifikací a standardů
  • Zaznamenávání a dokumentování výsledků kontrol
  • Identifikace a řešení problémů ve výrobním procesu, které mohou ovlivnit kvalitu výrobků
  • Spolupráce s výrobním týmem na zlepšování procesů
  • Dodržování bezpečnostních a pracovních postupů
  • Sledování a udržování kontrolního vybavení
  • Zajištění, aby výrobky splňovaly požadavky zákazníků

Požadujeme

  • Ukončené SŠ vzdělání s technickým zaměřením
  • Praxe na obdobné pozici bude pro Vás výhodou, ne však podmínkou
  • Ochotu pracovat na dvě směny (ranní/odpolední bez víkendů)
  • Pečlivost, samostatnost, schopnost práce s měřidly

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností a následný finanční růst
  • Bonusy, prémie
  • Vzdělávání
  • Dotované stravování, příspěvek na sport/kulturu/dovolenou
  • 25 dnů dovolené
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Vítáme i šikovné absolventy

Lokality: Říčany

Mzda: 33 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti