Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kontrolor/ka elektro, Kontakt: telefonicky či emailem.

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27180600764 | aktuálnost: 15.06.2024

TEDOM a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme: úplné střední vzdělání elektrotechnické (silnoproud), osvědčení NV 194/2022 Sb. (dříve vyhl. 50/1978 Sb.), základní znalost AJ, ŘP sk. B, znalost práce na PC, MS Office, uvítáme: praxi v oblasti metrologie a kvality. Kontakt: telefonicky 725503266 či emailem jana.michalova@tedom.cz.
Náplň práce: vstupní, mezioperační a výstupní kontrola elektro podle stanovené technické dokumentace, kontrolních plánů a kontrolních postupů, vstupní kontrola zboží, materiálů a dalších komponentů dle dodacích listů a objednávek, vypracování záznamů a zapisování do systému o vstupní, mezioperační a výstupní elektro kontrole, vypracování záznamů o neshodách a příprava podkladů k reklamaci, zodpovídá za dodržování kontrolních postupů a kontrolních plánů, zodpovídá za zpracování a vyřešení zachycených neshod stanoveným způsobem a ve stanoveném termínu. Zaměstnanecké výhody: Náborový příspěvek 70 000 Kč. Práci na plný úvazek v jednosměnném provozu. K tomu je samozřejmostí i příspěvek na stravování , 3 sick days , 25 dnů dovolené , MultiSport karta , možnost osobního rozvoje a vzdělávání , jazykové kurzy výhodná nabídky elektřiny a plynu , odměna za doporučení zákazníka , káva na pracovišti , uvítací balíček pro nové zaměstnance , dárek při významných životních událostech , nabídka firemních akcí , zvýhodněné služby našeho mobilního operátora , permanentky, slevy a výhody u našich smluvních partnerů.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Masarykova 1436/27a, Hořovice, 26801

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

TEDOM a.s.