Typ nabídky

Minimální mzda

Kontrola kvality - 100 Kč/hod. - Liberec

referenční číslo: 8760 | aktuálnost: 08.05.2017

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Do výrobní firmy v Liberci hledáme šikovné a spolehlivé pracovníky na vizuální kontrolu automobilních dílů. Práce je nenáročná, vhodná pro muže i ženy. Práce probíhá ve dvousměnném (7-15 15-23) nebo třísměnném provozu (6-14 14-22 22-6). Nabízíme odpovídající mzdu, příjemné prostředí, dlouhodobou spolupráci s možností přechodu na HPP po zapracování (cca měsíc až dva).
Jeden sklad firmy je v průmyslové zóně Jih, druhý v průmyslové zóně Sever, můžete si tedy vybrat.
Nástup možný ihned.

Požadujeme

- manuální zručnost, dobrý zrak (brýle nejsou na překážku), spolehlivost, pečlivost
- ochotu pracovat ve směnném provozu
- věk min. 18 let

Nabízíme

- mzda až 100 Kč/hod
- příjemné pracovní prostředí
- dlouhodobou spolupráci
- po zapracování možnost přechodu na hlavní pracovní poměr
- příplatky dle ZP
- pravidelný výplatní termín

Region: Liberecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Kvalita, kontrola jakosti, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy