Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér - železnice (45-75.000 Kč)

referenční číslo: 53795 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte VŠ ve stavebnictví a zkušenosti s železničními projekty? Hledáte firmu, kde budete pracovat na zajímavých projektech v tuzemsku i zahraničí? Super! Právě Vás hledáme!

Pošlete CV a buďte:

KONSTRUKTÉR - ŽELEZNICE (45-75.000 Kč)

Náplň práce

  • Navrhování a vývoj železniční infrastruktury v souladu s platnými standardy a předpisy
  • Příprava technických výkresů, dokumentace a specifikací pro železniční projekty
  • Spolupráce s týmem inženýrů pro dosažení optimálních výsledků
  • Provádění technických analýz a hodnocení projektů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví, dopravního inženýrství nebo podobném oboru
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oboru železnic, ideálně s konstrukčními projekty
  • Znalost technických norem a předpisů
  • Schopnost práce s CAD softwarem a dalšími technickými nástroji
  • Dobré komunikační schopnosti a schopnost práce v týmu

Nabízíme

  • Zajímavé a náročné projekty v oblasti železniční infrastruktury
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Příjemné pracovní prostředí v kolektivu zkušených profesionálů
  • Firemní auto i pro soukromé účely
  • Více, než 6 týdnů dovolené
  • Práci na významných a zajímavých projektech
  • Možnost občasné práce z domu
  • Využívání nejnovějších technologií
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Systém kafetérie
  • Příspěvek na sport / volný čas
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Telefon a notebook
  • Zvýhodněné podmínky u mobilního operátora
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Lokalitu: centrum Prahy

Mzda: 45 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Strojírenství