Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér zbraní (50-70.000 Kč)

referenční číslo: 50974 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kreativního konstruktéra pro náš tým, který se specializuje na vývoj pokročilých mechanických systémů - konstruktéra zbraní. Tato pozice přináší jedinečnou příležitost pracovat na inovativních projektech v oblasti techniky a designu. Jste-li technicky nadaní jednotlivec s vášní pro vývoj a konstrukci, rádi vás přivítáme v našem týmu.

Stabilní společnost hledá kolegu na pozici:

KONSTRUKTÉR ZBRANÍ (50-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Návrh a vývoj mechanických systémů s důrazem na inovace
  • Spolupráce s týmem inženýrů na implementaci návrhů
  • Testování a optimalizace výsledných prototypů
  • Aktivní sledování nových trendů v oboru

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství nebo příbuzného oboru
  • znalost konstrukce zbraní
  • Zkušenosti s CAD softwarem a dalšími inženýrskými nástroji
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat efektivně
  • Analytické myšlení a schopnost řešit technické problémy
  • Vynikající organizační schopnosti a schopnost dodržovat termíny

Nabízíme

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování
  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství