Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér vývojář s AJ (35.000 - 45.000 Kč)

referenční číslo: 30366 | aktuálnost: 22.08.2017

Jobs Contact

Náplň práce

Máte praxi ve strojírenské výrobě jako konstruktér? Chcete se podílet na návrzích a vývoji úplně nových prototypů nebo vylepšovat a konstrukčně měnit stávající výrobky? Pokud odpovídáte ano, hledáme právě Vás!

  • navrhování konstrukčních částí a sestav v SolidWorks
  • analyzovat technická řešení na základě specifikace nového výrobku
  • příprava výkresů pro výrobu v souladu s normami výroby
  • vypracování pomocných zařízení pro výrobu

Požadujeme

  • VŠ strojního zaměření
  • výborná znalost programu SolidWorks, Certifikát SW - výhodou
  • znalost procesů obrábění kovů
  • praxe na podobné pozici nejméně 2 roky
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • kreativní myšlení a moderní přístup k navrhování jednotlivých složek a mechanismů
  • zbrojní průkaz výhodou

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • možnost kariérního růstu
  • mzdové ohodnocení odpovídající praxi
  • místo výkonu: Praha
  • nástup možný ihned

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl, Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita