Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér výrobních strojů a přípravků

referenční číslo: 52975 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do oddělení Inženýringu hledám nového kolegu do týmu konstruktérů výrobních zařízení - pro naši výrobu si sami sestavujeme výrobní linky a potřebujeme zapáleného kostruktéra, který by se chtěl na stavbě strojů a konstrukci přípravků podílet. Pokud jste tedy tvůrčím a inovativním člověkem, který se vyžívá v hledání nových možností a způsobů, baví Vás nejen kreslení, ale i samotná realizace vč. testování a uvádění do provozu, pak jste náš člověk! Náplň práce: návrhy výrobních zařízení tvorba výkresové dokumentace komunikace s nástrojárnou vč. testování tvorba manuálů příp. zaškolení obsluhy spolupráce napříč výrobou

Požadujeme

SŠ/VŠ strojního zaměření práce s konstrukčními programy (Catia, Solidworks, ProEngineer...) praxe na podobné pozici kreativita a schopnost hledat řešení AJ na úrovni pracovní komunikace spolehlivost a pečlivost

Nabízíme

stabilní práci na zajímavých projektech flexibilní pracovní dobu s možností HO měsíční odměny 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování a dopravu příspěvek na penzijko jazykové kurzy a další odměny a benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl