Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér v automotive

referenční číslo: 49735 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte znalosti nebo zkušenosti v oblasti vývoje výkonové elektroniky? Máte znalost konstrukce vinutých dílů nebo Vás tato oblast zajímá? Mluvíte plynule anglicky a chcete jazyk využívat při své práci? Chcete působit ve vývoji v automotive a podílet se na nejnovějších inovacích? Chcete mít možnost se dále vzdělávat a kariérně růst?

Pak mi pošlete své CV v anglickém jazyce a staňte se posilou na pozici:

KONSTRUKTÉR V AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • Vývoj vinutých dílů, provádění výpočtů a modelování
  • Nadnárodní spolupráce s ostatními vývojovými týmy
  • Tvorba technické dokumentace
  • Zavádění dílů do výroby

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti výkonové elektrotechniky
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci s kolegy
  • Zkušenosti s návrhem vinutých dílů pro výkonovou elektroniku
  • Nadšení do světa elektroniky a automotive

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Měsíční bonusy
  • Možnost pravidelné práce i na home office
  • Multisport kartu
  • Vzdělávání a školení
  • Možnost parkování
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Občerstvení na pracovišti
  • Uplatnění pro absolventy
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha 5

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Technika, elektrotechnika