Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - Senior

referenční číslo: 39178 | aktuálnost: 09.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou strojírenskou firmu hledáme konstruktéra (Junior/Senior). Místo pracoviště: Český Dub
navrhování konstrukčních řešení montážních zařízení a měřících přípravků provádění konstrukční řešení dle technických norem a požadavků na proces zpracování technických výpočtů konstrukčních dílů  provádění oponentur konstrukčního řešení při schvalování konstrukce dodavatelů účast na návrzích výrobních postupů pro nová zařízení  oživování zařízení a navrýhování potřebných optimalizací a nápravných opatření

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání s maturitou technického směru praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici znalost základů technického kreslení a tvorby výkresové dokumentace znalost SW SolidWorks nebo Auto Cad znalost MS Office (Excel, Power Point, …)

Nabízíme

fin. ohodnocení dle Vašich zkušeností a představ závodní stravování s letní zahrádkou zkrácená pracovní doba (7h/denně) Multisport karta a členství ve sportovním klubu notebook a mobil k soukromým účelům výhodný tarif od Vodafonu možnost seberealizace a kariérního postupu v rámci firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl