Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér s aj, fajn tým, super benefity, i junior #WmyHa

referenční číslo: 65f15b6439954a446b0cadf5 | aktuálnost: 12.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Láká Vás pružná pracovní doba 7,5 h denně a práce v zavedené mezinárodní společnosti? Máte vzdělání technického směru, domluvíte se anglicky a umíte pracovat v nějakém ze systémů CAD nebo podobném? Připojte se k našemu týmu!
Náplň práce:
- konstrukční zpracování zakázek
- tvorba dokumentace
- spolupráce s ostatními kolegy, návrhy technických řešení
- zajišťování potřebných zkoušek

Požadujeme

- vzdělání technického směru
- zkušenosti v oblasti konstrukčního zpracování v CAD systému nebo podobném
- dobrá znalost anglického jazyka

Nabízíme

- mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe
- pružnou pracovní dobu
- letní a vánoční prémie
- zkrácenou 7,5 hodinovou pracovní dobu
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné mobilní tarify
- stravenky
- občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj
- firemní akce
- individuální jazykové kurzy na pracovišti
- možnost individuálního odborného doškolení
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- atraktivní a různorodou práci ve stabilní zahraniční společnosti s rodinným duchem a pohodovou atmosférou

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita