Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér – pro/engineer

referenční číslo: 17369 | aktuálnost: 03.09.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů? Ovládáte alespoň základy anglického nebo německého jazyka a chcete mít možnost své jazykové znalosti nadále rozšiřovat? Jste kreativní osobnost, schopná týmové práce a program Pro/Engineer je Vaší každodenní součástí?
Zašlete nám Váš životopis!

Česká společnost, působící v Pardubickém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici KONSTRUKTÉR – PRO/ENGINEER

Náplň práce

  • Konstrukční návrhy a vývoj jednoúčelových strojů
  • Úpravy návrhů dle požadavků zákazníka
  • Tvorba příslušné technické dokumentace
  • Spolupráce na nových projektech

Požadujeme

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů
  • Základní znalosti anglického nebo německého jazyka
  • Kreativitu a proaktivní přístup

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce je v Pardubickém kraji

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Oblíbené nabídky (1)