Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér - přípravář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29384300793 | aktuálnost: 01.06.2024

HCS Centrum s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky:
SŠ technického směru, znalost SW 3D CAD Inventor výhodou.

Náplň práce:
Tvorba výkresové dokumentace nástaveb, objednávání
kooperací a materiálu do zakázek. Programování CNC pálícího stroje.

Nabízíme:
Zajímavou práci ve stabilní společnosti. Příjemné přátelské pracovní prostředí. Motivující finanční ohodnocení a balíček benefitů. Otevřenou komunikaci. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Termín nástupu možný IHNED
Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, důchodové připojištění, příspěvek na dovolenou
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 36 000 - 48 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Chýnovská 850, Planá nad Lužnicí, 39111

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy