Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - Plzeň | šance pro absolventy!

referenční číslo: 9-10-396459 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Znáte AutoCAD nebo Catii a hovoříte anglicky?
Rádi byste začali pracovat pro perspektivní společnost a možností kariérního růstu?

Hledáme vhodné kandidáty na pozici KONSTRUKTÉRA!

Vaším úkolem bude zhotovení kontrukční 3D dokumentace jednotlivých strojních komponentů. Čeká vás také provádění jednodušších mechanických výpočtů a kontrola technické dokumentace. Budete komunikovat také s dodavateli, projektovým týmem a oddělením technologií.

Na této pozici budete mít příležitost vycestovat na pár dní k zákazníkovi a tím podpořit instalaci daného produktu.

Požadujeme

* SŠ/VŠ strojního
* Znalost 3D konstruktce
* Práce v Catia V5, AutoCAD
* AJ na komunikativní úrpvni

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- prémie/bonusy
- závodní stravování
- 450 Kč penzijní připojištění
- 500 Kč životní pojištění nebo flexipass
- příspěvky na jazykové vzdělávání
- další firemní a jazykové vzdělávání
- stabilní zázemí společnosti působící na mezinárodním trhu
- možnost profesního i osobnostního růstu

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy