Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér - odlitky a obráběcí systémy

referenční číslo: 54238 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodní společnost hledáme kandidáta na pozici konstruktéra se zaměřením na konstrukci odlitků a obráběcích systémů.
Tvorba návrhů a úprava výkresů pomocí 2D a 3D softwarů, hlavně v Inventoru Úzký kontakt s ostatními odděleními pro monitorování projektů Kontrola splnění konstrukčních a materiálových standardů, s důrazem na odlitky a jejich zpracování Kontrola výroby a montáže mechanických zařízení, úpravy designu a konstrukce

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe ve strojírenství Praxe na pozici konstruktéra Zkušenost s prací ve 2D a 3D softwarech Zkušenosti s programem Inventor, výhodou je znalost SAP Znalost anglického nebo německého jazyka (B1) Proaktivní a iniciativní přístup k práci a řešení úkolů Potenciál k rozvoji, ochota k dalšímu vzdělávání

Nabízíme

Kvartální odměny Možnost kariérního růstu 13. plat Příspěvek na dopravu Stravenky hrazené 100 % zaměstnavatem Týden dovolené navíc Možnost občasného home office Příspěvek na penzijní připojištění Občerstvení na pracovišti (voda, káva, čaj) Pravidelné firemní akce (letní fotbal, dětský den, vánoční večírek...)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl