Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér | mzda od 32 000 Kč, 1 směna

referenční číslo: 53679 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zpracování technologických postupů návrh nových výrobků práce v programu Solidworks

Požadujeme

středoškolské vzdělání strojírenského směru zkušenosti s prací v programech Autodesk znalost technologického průběhu výroby

Nabízíme

základní mzda 32 000 Kč pololetní odměny cca 15 000 Kč 5 dní dovolené navíc příspěvek na stravování 70 % z ceny oběda příspěvek na dopravu až 700 Kč za měsíc benefity 4 000 Kč ročně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 38 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl