Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*Konstruktér mechaniky

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 25587900728 | aktuálnost: 27.04.2024

DEL a.s.

Upřesňující informace

Sš vzdělání v oboru strojírenství, orientace ve strojních výkresech, znalost MS Office, tvůrčí přístup a komunikativnost. Praxe na obdobné pozici, znalost SW AUTODESK INVENTOR a znalost AJ výhodou.
Náplň práce: zpracování konstrukční dokumentace menších ocelových výrobků, tvorba 3D modelů, komunikace technické stránky projektu
25 dnů dovolené, příspěvky na závodní stravování, stabilizační příspěvky na doplňkové penzijní připojištění, pružná pracovní doba.
První kontakt emailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Jiné tvorba 3D modelůPHP_EOL

Místo pracoviště: Strojírenská 2270/38, Žďár nad Sázavou, 59101

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

DEL a.s.