Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/konstruktérka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29418740740 | aktuálnost: 17.06.2024

MBG, spol. s r. o.

Upřesňující informace

osobní kontakt: 7.30- 15.00 hodin, telef. 8.00-15.00 hodin, emailem
Požadavky:
" SŠ nebo VŠ technického směru
" Aktivní řidič sk. B
" Komunikativní znalost AJ
" Znalost práce na PC: MS Office - Excel, Power Point
" Praxe na stejné pozici - výhodou
" Výborná znalost kreslícího programu - Inventor
" Schopnost rozpracovat designový návrh do konstrukčního řešení
Náplň práce:
" Příprava výrobních výkresů pro zámečnickou a stolařskou výrobu
" Konstrukční zpracování designového návrhu
" Řešení konstrukčních návrhů
Nabízíme
" Zajímavou a tvůrčí práci pro zákazníky jako jsou např Amazon,Adidas,Dyson,Calvin Klein,Holba
" Zázemí stabilní společnosti s orientací na zahraniční trhy: Evropa, Amerika, Japonsko
Pracovní doba : 6.30- 15.00 hodin

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: komunikativní

Požadujeme

Práce s PC MS Office- excel, Power pointPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 30 000 - 34 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Sadová 2323/4, Zábřeh, 78901

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy