Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér/ka ve strojírenství

referenční číslo: 49828 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost vyrábějící komponenty pro energetiku, hutnictví nebo chemický průmysl k sobě do týmu hledá konstruktéra/konstruktérku. Pokud máte chuť zapojit se do mezinárodních projektů, dorozumíte se anglicky a máte technické vzdělání nebo praxi ve strojírenství, výrobě či automotive, je tato nabídka pro vás.
Vaší náplní práce bude rozkreslování a detailování modelů do výkresů Budete pracovat na mezinárodních projektech pro německou pobočku Vaši nadřízení a kolegové jsou ze zahraničí, musíte se s nimi umět dorozumět

Požadujeme

Technické vzdělání nebo odpovídající praxe Znalost čtení výkresové dokumentace Angličtina na komunikativní úrovni podmínkou Znalost programu AutoCAD nebo obdobných programů

Nabízíme

smlouvu na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené 2 sick days stravenkový paušál v hodnotě 107 Kč / den cafeteria systém občerstvení na pracovišti kvartální odměny příspěvek na penzijní připojištění lepší tarif pro Vás i Vaši rodinu parkování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl