Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka mechanických dílů (45 - 60.000 KČ)

referenční číslo: 48484 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste šikovný konstruktér zabývající se mechanickými částmi? Ovládáte konstrukční program NX a chtěli byste v něm i nadále pracovat. Hledáte zajímavou práci u stabilního zaměstnavatele a v dynamickém kolektivu. Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Mezinárodní společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici
KONSTRUKTÉR/KA MECHANICKÝCH DÍLŮ (45 - 60.000 KČ)

Náplň práce

  • Konstrukční návrhy mechanických částí
  • Návrhy a konstrukce nových dílů
  • Tvorba výkresové dokumentace
  • Aktivní komunikace se zahraničními zákazníky

Požadujeme

  • Prokazatelné zkušenosti z konstrukce minimálně 3 roky
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka
  • Znalost programu NX
  • Min. SŠ vzdělání strojírenského jazyka
  • Schopnost tvorby výkresové dokumentace
  • Komunikativnost, samostatnost

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Práce na nových, zajímavých projektech
  • 25 dnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Profesní a odborný růst
  • Místo pracoviště: Praha - východ

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Strojírenství