Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér/ka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22970980796 | aktuálnost: 27.04.2024

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Nástup: ihned.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Vzdělání: SŠ/VŠ (technického směru výhodou).
Jazykové znalosti: AJ.
Praxe v oboru: znalost 3D modelování v CAD systémech.
PC znalosti: znalost 3D modelování CAD/CAM Siemens NX a MS Office.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, dobrou znalost fyziky a mechaniky, samostatnost, flexibilitu, schopnost práce v týmu.
Náplň práce: konstrukce nových přípravků, sestav, strojů a montážních linek pro automobilový průmysl; konstrukční a vývojové činnosti v rámci projektů; provádění základních pevnostních výpočtů a simulací; tvorba a definice výrobní dokumentace (výkresy, kusovníky, montážní návody …) ; zohlednění požadavků na výrobky vyplývající z platných norem a předpisů; provádění změnového řízení; vyjasňování požadavků ostatních oddělení souvisejících s konstrukcí výrobku.
Benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, odměny za pracovní věrnost firmě, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, příspěvek na závodní stravování, firemní benefitní program– UNIŠEK+.
Nabízíme: zázemí moderní firmy s mezinárodním přesahem, práci se špičkovým výpočetním systémem , dobré platové podmínky včetně systému odměn, možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Směnný provoz: Neurčeno

Požadujeme

Práce s PC Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita