Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér junior/senior (50 - 60 000 Kč)

referenční číslo: 57204 | aktuálnost: 01.06.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte již zkušenosti s návrhem konstrukcí svařovaných ocelových konstrukcí a s hutním materiálem? Práce s programem SolidWork máte v malíčku? ANO? Pak hledáme právě VÁS! Zašlete nám svůj Životopis!

Náplň práce

  • Práce s programem SolidWorks
  • Tvorba návrhů svařovaných ocelových konstrukcí
  • Spolupráce na nových projektech
  • Spolupráce na vývoji výrobků

Požadujeme

  • SŠ technického směru, ideálně strojírenské
  • Zkušenost s návrhem svařovaných ocelových konstrukcí a hutním materiálem
  • Znalost práce s programem SolidWorks

Nabízíme

  • Benefitní program
  • Prémie/Odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost profesního růstu
  • Práci na projektech pro významné společnosti
  • Zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Rosice, okres Brno

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Strojírenství