Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér junior

referenční číslo: 14929 | aktuálnost: 25.05.2020

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš v kapse maturitu nebo úspěšně složené závěrečné zkoušky na vysoké škole a přemýšlíš, co teď?

Neztrácej čas a využij zajímavou pracovní nabídku pro ABSOLVENTY!

Náplň práce

  • konstruování v konstrukčních programech
  • tvorba výkresové dokumentace
  • provádění výpočtů
  • spolupráce s projektovým týmem i napříč společností

Požadujeme

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání technického směru
  • alespoň částečnou znalost a zájem o 3D konstruování
  • znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • spolehlivost, pečlivost a nadšení pro práci

Nabízíme

  • práci na zajímavých zakázkách
  • možnost zaučení a profesního růstu
  • zajímavé finanční benefity
  • flexibilní pracovní dobu, týden dovolené navíc
  • příspěvek na sport a kulturu, na vzdělání a školení
  • možnost závodního stravování
  • místo pracoviště: Plzeň-město

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Strojírenství