Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér jednoúčelových strojů

referenční číslo: 53610 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Česká firma s více než třicetiletou tradicí hledá do svého týmu posilu na pozici KONSTRUKTÉR. Máte zkušenost v oblasti strojírenské konstrukce a chcete se přidat k prestižní české společnosti? Pak neváhjte a čtěte dál!
Návrh a realizace konstrukčních řešení nových dílů, strojů, zařízení a výrobků ve strojírenské a ostatní výrobě Spolupráce na tvorbě návodů Účast na schvalovacím procesu, posuzování shody, analýza rizik Správa technických norem, jejich aktualizace Interní školení techniků z pohledu legislativy Práce s technickou dokumentací Práce v softwaru CAD, Autodesk Inventor Komunikace se zákazníkem Interní komunikace s ostatními závody skupiny

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání s technickým zaměřením Praxi v oboru min. 3 roky Znalost legislativy z pohledu Posuzování shody – certifikované školení Práce v MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook Anglický jazyk výhodou Všeobecný technický přehled Samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

Práci v zavedených strojírnách společnosti Preciosa Flexibilní pracovní doba Firemní stravování v rámci pracoviště Jazykové vzdělání Vzdělávání v technických oblastech Mobilní telefon Teambuildingové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl