Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér jednoúčelových strojů

referenční číslo: 53344 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte SŠ vzdělání strojírenského směru a praxi s konstrukcí jednoúčelových strojů? Orientujete se v dokumentacích a chcete být součástí zajímavých projektů? Pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis!

Vedení projektů - dohled nad dodržením plánu projektu Návrh a tvorba technické dokumentace a 3D modelů Komunikace se zákazníky - termíny, změny v projektu Přehled nad svěřeným projektem (konstrukce, zadávání do výroby, požadavky na elektro oddělení, programování) Spolupráce s kolegy z konstrukčního a obchodního oddělení

Požadujeme

SŠ vzdělání strojírenského směru Praxe s konstrukcí jednoúčelových strojů Znalost práce s AutoCAD, Inventor

Nabízíme

Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Bonusy ke mzdě Příspěvek na stravování Občerstvení na pracovišti Práce na zajímavých projektech Moderní pracovní prostředí Mobilní telefon, notebook
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl