Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér elektro | pro juniory i seniory

referenční číslo: 52674 | aktuálnost: 01.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, českou společnost zaměřující se na vývoj, výrobu a servis zařízení pro elektromobilitu, nyní hledáme šikovné strojní a elektro konstruktéry. Pokud hledáte novou pracovní výzvu, budeme se těšit na Váš životopis.
návrh a vývoj strojů, přístrojů a zařízení projekty velmi moderní techniky (komponenty elektrobusů, výkonových nabíječek, trolejbusů) návrh jednoduchých elektrických a elektronických jednotek přes konstrukci dílčích sestav až k vývoji celého zařízení

Požadujeme

angličtina - základní znalost výhodou znalost SW: Eagle, Autodesk Fusion 360 elektro nebo strojní vzdělání - vítáme i absolventy

Nabízíme

mzda 30 000 - 70 000 Kč dle zkušeností 13. plat příspěvek na stravování příspěvek na ubytování flexibilní pracovní doba po zapracování možnost občasné Home Office příjemné prostředí v české firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika